24.01.12 Beste kliner

Legg igjen en kommentar

140 kommentarer til “Beste kliner”

  1. Herregud Alex!

  2. 2 kommentar <3

  3. Cooz Til Mia sier 24. januar, 2012 kl. 10:13

    Hun løy! Hun ville jo ikke kline med ham! Hvordan skal det gå?
    Ærlig talt, hva har sjedd med Iben? Hun har blitt helt dust!!!???
    Gleder meg til neste episode! =D Cooz

    • no måå alex klina a!! :D Vist ikke blir det nok barre krangel men vi vartfall ikke eg vill ikke ha krangel men kyssing!! :P

  4. 1 kommentar <3

  5. dere har jo ikke en gang kyssa! hvorfor er du sammen med lukas egentlig hvorfor ikke jenny? ja jeg vet det er litt ekkelt men jan thommas foreksempel han er jo bare kjempe grei og snill og har haue vis med fans og han er homofil, samma det vel han er et menneske som har følser for en gutt! dessuten hadde det vært mye morsommere med noe litt annerledes ;) PS: hvorfor kan ikke iben, marie og alex bare bli venner igjen jeg gidder ikke all den derre kranglingen! fint hvis noen vil svare meg på komentaren! :) vær så snill! :) :) :)

    • kristineee♥ sier 24. januar, 2012 kl. 12:32

      enig , men dei prøver jo å lage en serie til ''ungdomslivet'' og det er jo mye konflikter og sånt ! .. Men det ordner seg jo til slutt, så dem kommer nokk til å bli venner igjen, men det kan kanskje ta litt tid ! , Det er mye konflikter i klasse vår også nå .. Men det går seg vell til :)

      • Det er ikke sikkert de vil bli venner igjen. Jeg sier ikke det er umulig, men etter alt som har skjedd vil de neppe bli like nære som de var før.
        Og jentene vokser på alle måter, litt forandring vil være umulig å unngå.

    • anonym.com sier 24. januar, 2012 kl. 14:52

      Okey???

    • Enig der, Marimor !!

    • det er joo kranglingen som gjør det morsomt ,.,.,.,.,.,.
      ;-)

    • Hei! helt enig med deg hun burde ikke juge for jenny det er ikke bra!!! Er også helt enig med t Alex, Marie og Iben skal bli venner igjen!!

  6. hvis du ikke har lyst til og kysse han burde det hvere greit men tenk hva han vill ikke la han bestemme du må verde elig

  7. teit spørsmål hihihihi

  8. det går greit hvis hun ikke vil kysse han da .. det er hennes kropp og hun bestemmer uansett

  9. heei<3
    JEG SYNES DERE BURDE SLO OPP SNART DET KAN VEL IKKE GÅ SÅN LENGER ALLE VET AT DU LIKER JENNY SÅ DET ER EGENTLIG IKKE NOE FARLIG Å VÆRE LESPE DET ER LITT RART MEN IKKE FARLIG VEL

    SÅ SLUTT Å VÆR SÅ BARNSLIG Å SLO OPP MED HAN

    • Hva er det som er så rart med å være lesbe?

      • Det er ikke noe rart å være lespe?? o.O

      • Ja, Det er lov til og vere anneledes kan ikke forandre på deg om du er forelska i motsatt skjønn!
        Kan ikke forandre folk bare fordi du ikke liker at folk ikke er som deg....:-)
        Jeg håper på Alex og Jenny!
        Marie og Carl-Magnus
        Lukas og Iben !
        Perfekte par og sier det igjen: Og vere anneldes er ikke farlig det er modig og si det som det er

    • vet, enig med hodarn eller hva hun heter

    • Hvorfor må hun slå opp med han selv om hun ikke vil kysse han det er sånn vi ungdommer er nå og det kan jo hende hun kysser han i en eller anen episode av mia vi vet jo ikke da, så jeg er uenig med deg at hun skal slå opp med lucas. så la alex bestemme selv omhun vil kysse han eller ikke :)

  10. Alex da! Du må slutte å lyge; enten må du kline med Lukas eller fortelle Jenny at dere aldri har gjort det! Du bør ikke være sammen med Lukas hvis du ikke liker han ;-)

  11. det er litt frekt av deg alex ! for liksom vist du skal like han så må jo du tørre å kysse han ! <3 men det er ditt valg så du bestemmer :)

  12. haha.. :p

  13. Alex da! Du burde bare ikke være sammen med han, det du som bestemmer selv hva du vil, bare vær deg selv!!! Elsker MIA!!!!!!!!!!!!<3<3<3<3<3

  14. begynne å lyve og nå Alex....ikje braa! kjærp deg, plizz

  15. haha, de to som ager kysse lyder baki der med Lukas xDDDD

  16. Hvis du VIL si at du har klint med han osv. så GJØR det! Ikke lyv Alex... Vær så snill!

  17. okeey du burde ikke juge alex. Og hvorfor er dere sammen når du ikke vil kysse han? du liker han jo ikke da det ser man!!! om du ikke liker han er det ikke vits i og være sammen med han Nå begynner jeg nesten og lure på om du gjør det bare for at iben skal bli sjalu. Men om du liker jenny noe vi ser at du itt gjør så si det til henne og da er det mulig at hun fortsatt liker deg og :) PS: jeg tror hun gjør det, det er bare at dere syntes det er litt vanskelig og jeg tror dere er litt redde for og bli mobbet men det er jo bare vanelig da og dere kan jo tenke at dere har jo værandre :)
    Elsker MIA <3<3<3

  18. Livet er ikke en dans på roser for alle i MIA nå :(

  19. Hei <3
    Jeg er 11 år og blir 12 i November, og jeg er veldig lav :/
    Men jeg er super duper fan av MIA, bare elsker det! Har alltid drømt om å bli skuespiller...og hadde hvert gøy å spilt inn i MIA....hvis dere søker flere biroller eller statister hadde det hvert veldig gøy om dere kunne lagt noe ut på nettet eller noe sånt!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jeg er enig at Alex burde ikke lyve..men hvis hun ikke har følelser for Lukas kan Lukas begynne å skjønne at Alex ikke vil kysse eller være sammen med han...så plutselig så slår han opp!? Hvis ikke Alex liker han burde hun slå opp før han gjør det, men hvis Alex liker han og bare ikke helt er klar for å kysse han, burde hun si sannheten til Jenny og Lukas...

    -Emilie <3

  20. Lol , alex! .. Er det eneste du prøver å gjer jenny sjalu ? ..

  21. Herregud!!

  22. ALEX ER FREKK sier 24. januar, 2012 kl. 12:43

    HERREGUD DU TØØØØØØØØR JO IKKE Å KLINE MED HAN JO DU ER FREKK JEG SOM TRUDDE JENNY VAR FREKK

  23. Det er sikkert sånn at alle skal tøffe seg litt i 8.klasse, men du trenger ikke juge om at du har klina med Lukas siden dere er kjærester. Jenny kommer sikkert til å finne det ut en eller annen gang. Det er lurt å si sannheten for ærlighet varer lengst!

  24. BLI SAMMEN MED JENNY SLÅ OPP MEG LUKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  25. Alex, nor du lyver så ender du opp i masse trøbbel.. kan du ikke bare si sannheten. Jenny har vært bestevennen din!

  26. Kan ikke bare Alex & Jenny bli sammen!
    Dere lurer bare dere selv, men det er lett å se at dere liker hverandre!!!!!!!!!!!

  27. juliepiia ♥ sier 24. januar, 2012 kl. 13:10

    Gad ! slutt alex !: /

  28. Sår han heller med Sannheten, enn å skuffe han med løgnen!!
    syns bare sinnsykt synn på Lukas her jeg! alle klager så om Alex OSV.. Men folkens! Se Lukas da! det er han som blir brukt her! han er en så sinnykt god kjæreste egentlig, så bruker ho han bare... Og det med at ho prøver å få Jenny sjalu, det er helt sikkert sant! men det funker jo ikke i det hele tatt, ser det ut som...
    Men håper bare ikke Lukas blir alt for skuffa jeg!
    (oj, andre kommentaren bare dette innlegget)

  29. det er veldig tydelig at Alex liker Jenny! og at Jenny liker Alex

  30. Jeg kan ikke se hva som skjer så kan dere si meg det. Det kunne vært bra om dere mia kunne skriver under hver video hva som skjer der. Kan dere. Være så snille og gjøre det!!!

    • Det som skjer er:
      Lukas vil kysse Alex, men Alex vil ikke skysse han. Egentlig så liker Jenny og Alex hverandre, men de vil ha seg en guttekjæreste, sånn at de kan gjøre hverandre sjalu.
      I denne episoden har på en måte Jenny og Alex blitt litt venner igjen. Jenny kommer bort til henne og spør om Lukas er god til å kline. Alex lyver, og sier at han er en kjempeflink kliner! ( Jeg tror at hun gjør det bare for å få Jenny til å bli sjalu, eller så tror jeg at hun gjør det fordi Alex kanskje tror at Jenny kanskje har kysset med Karl Magnus. Da vil hun bare prøve å virke tøff, eller noe sånt!)

      Takk for meg ;)

      -Marie <33

  31. Slo opp med Lukas og bli sammen med Jenny :) også blir Lukas sammmen med iben <3

  32. Alette 11 år sier 24. januar, 2012 kl. 14:04

    jeg symes Alex og lukas skal kline på ekte og ikke filmskyss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  33. Herregud Alex! Skjerp deg du har jo ikke
    kysset han før!! ikke lyg!!

  34. Du Alex, det er ikke farlig å si at du aldri har kysset noen åmvist du ikke tørr å si det så hent meg så si vi det for deg å da tror e kansje Jenny får vite det hun å og da tror jeg un slår opp med kjærsten sin ;)

  35. ALEX!!! du vet du har jo alltid et valg! Men det er kanskje ikke så lette valg alle sammen ;)
    Men hvis du bare prøver å si hva du egentlig føler fr Jenny kommer hun til å få sjokk..sannheten er jo at alex liker jenny og motsatt fordi de prøver bar å gjøre hverandre sjalu! Vi ser det Alex! Men uansett har du alltid et valg ;) Tenk på det

  36. Det er ikke pent å juge, men jeg tror at Alexandra har bare lyst til å bli venner igjen med Jenny. Det kan godt hene t Alexandra liker Jenny. Men ingen vet.

  37. Jeg tror egentlig at jenny forstår at de ikke har klina og at hun spør fordi alex ikke ville kysse henne.. så kanskje begge er lesber!!!!.

  38. Hei, Jeg har aldri klina før jeg heller men det er en gutt som vil tror jeg men du er nødt til og ville gjøre det selv, Hvis Lukas slår opp med deg pga. det så er det hans tap fordi halve forholdet er ditt og hvis du gjør det uten og ville vil Lukas ta kontroll over deg nesten du "må" ikke bli sammen med Jenny men det er jo også det med at man skal ha venner som liker deg for den du er og ikke gå og bestemme over deg som en dukke<3 Du er nødt til og velge helt selv ;-)

  39. har der sett alex når henne var før! eks...tror adil liker meg... hun var sååååååååååsøt, og jeg som trodde hun var stor før nå er hun kjempe annerledes...men se så søt hun var!!!!!!!!!!

  40. Du trenger ikke bruke Lukas! Det er mye mere frekkere å bruke han enn å fortelle Jenny sannheten!

  41. Ooo elsker det

  42. Oi da :O

  43. SuperÆrligeJenta sier 24. januar, 2012 kl. 14:51

    Jeg er på din side Alex :-D

  44. Okei.......Ja liksom oki du skal ikke lyve for Jenny eller noen!!!
    Det er ikke lurt tenk om hun sprer det!!!Værst::Hele skolen kan hun si det til og da sjkønner jo Lukas at du er en løgnhals og slår opp:-)

  45. Alex er dette bare for og gjøre Jenny sjalu eller for og vise at du er best eller hva er det du prøver på.mdu må ikke lyve en liten hvit lønn kan være greit men når du lyver som du gjør nå kommer du til og slite veldig ettervert. Pass på hva du sier og hva du gjør. Mvh Mia fan 1

  46. Kan ikke Marie og Karl-Magnus bare bli sammen?!
    Det er det som intresserer meg mest. :)

  47. Si hva du føler, Alex! Det er tydelig at du egentlig ikke liker Lukas. Følelsene dine for Jenny er der! Hvis du ikke innser det selv, prøv å se på deg og Jenny som mere enn venner. Bare fordi du fikk et sjokk når Jenny prøvde å kysse deg, betyr det ikke at det vil si at det er slutt mellom dere. Jeg tror du prøver å få Jenny sjalu og Jenny prøver å få deg sjalu. Hvis verken du eller Jenny tar initiativ, og forteller det dere føler er det ikke vits i å prøve lenger.

  48. Mina fra Trondheim sier 24. januar, 2012 kl. 15:01

    wow! spenning pur som en god venn av meg hadde sagt! GLEDER MEG SYKT og Jenny har bare godt åv det !!!

  49. Jeg tror kansje Jenny har lyst til og bli sammen med lucas nå!! for nå vet jo Jenny at han er god til og KLINE!!!

  50. det er teit at Alexandra ikke tør å kysse lukas !

  51. Jenny spørr om det fordi hun vil også bli god til det til den tid kommer at Alex og Jenny blir sammen. Jeg skjønner at dere er sammen med noen for og gjøre den andre sjalu, men vær dere selv, tør og være lespe! Jeg synes det er helt normalt og veldig kult, siden dere tør og skille dere ut! ♥ Uansett hva slags kjønn teller kjærligheten alltid! ♥♥

  52. Det er greit om du ikke vil kysse han, det er jo ikke det som er viktigst i et forhold. Men om du ikke syns det er greit å være sammen med hen bør du slå opp, i stede for å juge og si du vil kysse han og bare drite i det etterpå fordi du kommer på dårlige unskyldninger. Du bør ikke juge for Jenny bare fordi du vil gjøre henne sjalu. Hun vil jo bare gjøre deg sjalu, hun liker ikke egentlig KArl-MAgnus. Men hun vet at Marie gjør det. Det blir slutt mellom dere snart uansett, Lukas slår vel opp om ikke du gjør det. Snart kommer sikkert Iben til å bli sammen med noen får å gjøre en anna sjalu, f.eks Lukas eller Pelle.. Jaja, spennende uansett :) <3 Elsker dere i MIA!<3

  53. lol. lukas har faktisk følelser for deg, og du bruker han for og gjøre jenny sjalu ? dust. han bryr seg om det og greier. du juger hele tia

  54. løyner! LØYNER! løyner! LØYNER!

  55. åå nå lyger du omg

  56. husk ein ting når du lyver blir det verre seinare! det må du huske

  57. Iben er jo helt på tryne!
    Alex lyver!
    og Marie, stakkar Marie!

  58. Snart gidder jeg ikke å se mer! dette blir alt for kjedelig -.-

  59. du ser det bare fordi
    1 du vil bare gjøre jenny sjalu-
    2 du sier ikke sannheten fordi du tror de er flaut å si nei
    3 du liker jenny og det er flaut å sei nei

  60. elb og lucy sier 24. januar, 2012 kl. 15:32

    nå lyver du Alex me du MÅÅÅ kysse han

  61. Hvis Alex hadde sagt Nei jeg vet ikke.....da ville Jenny begynt å le fordi Alex ikke har klina med Lukas...og gått rundt å sagt det til alle andre....det handler jo om ''ungdomslivet'' så det er masse konflikter...

  62. Idiot Alex... Hvorfor lyver du til Jenny? Hun har jo ikke egentlig gjort deg noe annet enn å prøve å kysse deg. Etter det har hun kanskje hatt det vanskelig! Hvorfor lyve?

  63. Uansett kjønn, er kjærligheten alltid den samme, og teller alltid ♥

  64. The one who says: Its boring to be normal! sier 24. januar, 2012 kl. 15:37

    Jeg synes det er rart at Alex er sammen med Lukas når hun egentlig ikke liker ham.
    Jeg er ikke sikker på om hun egentlig liker Jenny. (Men jeg tror det...)
    Alex er sikkert bare redd ertingen.
    Hun burde ikke bry seg om kommentarene hun får.
    Selvsagt er det vanskelig, når du får hele skolen på nakken.
    Jeg sier ikke det er lett.
    Folk burde ikke bry seg om noen er homo eller lesbe.
    WHO CARES?
    Folk burde slutte å erte på grunn av det.
    Det mener jeg ihvertfall.
    SÅ IKKE BRY DEG OM SÅNT!
    HATERS GONNA HATE!
    WHO CARES?
    BTW: Det er kjedelig å være normal... :P

  65. Hei Mia! Dette er min mening;
    Det virker som Alex ikke vet om hun liker Lukas, men når Jenny spør er han den beste. Alex har du noen gang klint før? Du burde i hvertfall prøve før du sier at han er den beste til det og sånt! Og visst du ikke liker Lukas burde du ikke være sammen med ha. Kjenner ei jente som er sammen med folk bare får og være sammen med noen. Samtidig flørter hun med mange andre. Du burde gå inn i deg selv og finne ut hva du virkelig syns, er det Lukas, eller er det noen andre? Er det deg, Marie eller Iben? Liker han deg, eller vil han gjøre Iben sjalu. Slikt burde du finne ut, Lukas eller vennskapet til Iben? Hva er det viktigste for deg som den du er? Og et lite tips; Ikke feig ut neste gang, du prøve får og vite!;-)

  66. Alex, vis du angrer på at du løy så må du bevise det!! du kan ikke bare fortsette å juge sånn..

    Lykke til videre, have a nice day :] hilsen MIA fan

  67. hvorfor lyve?
    du har jo sjansen!

  68. Dere har ikke klint jo!! Jugepave :P

  69. Alex!!
    Det er ikke bra å lyve:(
    Men har dere klinet eller?
    Men du kunne ha sagt sannheten:)
    det er jo ikke dumt det vell Alexandra:)
    Håper det går fint videre

  70. SLUTT Å LYVE ALEX! Uansett, er det ikke noe morsomt når dere ikke kysser/kliner... Du ser jo at han vil, bare å hive seg i det nå!

  71. Alex, du har jo ikke prøvd engang, for du vil jo ikke...

  72. Hei! Jeg har et spørsmål til MIA og MIA-teamet! Det er om at det kunne kommet en felles DVD med alle sesongene av MIA på! Det er helt greit at dere venter, eller venter til HELE MIA er ferdig, (men det må IKKE skje ;) ) en eller annen gang! Tenk hvor mange fans som hadde kjøpt! Jeg lurer på om dere kunne svare meg på e-posten min, siden jeg regner med at dere som jobber med siden kan se e-posten til alle iverige kommenterere her på MIA. Dere fansene som ser dette, kan bli enig og gi flere forslag av kommentarer om dette temaet.

    MIA er best, og jeg er verdens største fan, i feriene teller jeg dager til neste sesong, mens jeg koser meg med de gamle ♥ Jeg har ofte maraton-kvelder med vennefansen der vi sitter med godteposene under pleddet i senga og ser fra start til dit dere har kommet nå. Så diskuterer vi ulike temaer som hjelper oss i å løse ulike konflikter i vennskapet. Min aller største drøm er å vinne ukas komentar og få MIA-t-skjorta. Så hvis Oslo blir en av stedene MIA drar til på kino, gjett om den skal bli signert.

  73. Du har ikke kyssa ham engang.Jeg tror du bare skrytter jeg.

  74. Herregud til begge at dere gidder jenny vil bare vite det for grunn av at hun vil høre om hun liker det haha

  75. Skjønner Alex, godt jeg.

  76. koffor lyver du og hvorfor er du venn med jenny igjen nå blir det så du sårer marie igjen!!!!!!! alexandra følg med

  77. du må være forsiktig med det du sier alex! lucas kan få vite det ,men hadde jeg hvert i dine sko ville jeg ikke syntes det ville hvert så lett. dette blir nok et vanskelig valg ,men jeg hoper du vil følge deg selv:)

  78. Det er dårlig gjort! Dere har jo ikke kyssa en gang! Slutt å lyge!!

  79. Alex,da.Du må ikke lyve. Lyving gjør ting værre.
    Si det som det er.Ikke vær flau over ting.

  80. Det er jo ikke bare å bli sammen da! Det er ikke rart alex er usikker, det ville vel de fleste vært! Hun tenker sikkert på hva de andre på skolen vil si og hvordan de vil reagere. Selv om hun kanskje liker jenny så er hun ikke av den typen som liker å skille seg ut.

  81. Kan det ikke komme noen videoer med Iben i snart??
    Og noen flere blogginnlegg.
    Og dere folk som driver å kjefter på Alex og sånt, dere driver å snakker med en skjerm. For Alex er ikke sån i virkeligheten

    Kul video foresten ;)

  82. Koffor MÅ du lyge Alex? :( Det e veldig dumt,og det e ikkje fint! :) :(

  83. Hvorfor tørr du ikke kline med en du er sammen med ?! Hva feiler deg?! Og lyve om noe sånt !!! Tenk hvor såret Lukas kan bli om han får vite det?!

  84. Det ser ut som om Jenny vil bli sammen med Lukas!

  85. det er ikke fløut å kline jeg kliner jo med min kjæreste(L)

  86. Endelig, nå som du har sakt du har kysset Lukas må du kysse han.Eller så kanskje Jenny engang spør Lukas om dere har kyssa å da skjønner jo Jenny at du bare er sjalu.
    Det er bare Iben og Maria som har hatt kysse-sener å nå er det din tur.

  87. Du Alex...? Det er ikke sikkert at du husker det, men jeg husker det ! Du, Iben og Marie lagde en pakt, om å aldri juge for hverandre eller noen mer... Men det klarte du ikke... Hvorfor juger du til Lukas? Han stoler på deg! Du kan ikke holde på sånn, du må skjerpe deg : )
    Btw, elsker mia! <3

  88. Hei jeg er en superfan av MIA.
    Jeg er 11år, blir 12år 3.februar.Mange tror jeg er 13år når de ser meg.
    Jeg virker liksom litt større enn jeg egentlig er.
    Jeg har alltid drømt om å bli skuespiller.Det hadde hvert gøy å spilt inn i MIA.Hvis dere søker flere skuespillere.

  89. Tina Marie ♥ sier 24. januar, 2012 kl. 16:57

    Herrgud, Alexsandera. Du burde si sannheten..Det er sannheten som teller!

  90. dat er ikke bra å juge Alex!! men det kan jo være du ikke er helt klar for å kysse noen etter det som kjedde med Jenny!! men selv om du kansje liker jenny, så betyr det ikke at du ikke liker lukas!! man kan være forelska i to på en gang, selv om det virker litt rart når den ene er gutt og den andre jente. jeg elsker MIA følger med på det vær dag!!!!!!!!

  91. Jeg tror ikke du liker Lukas i det hele tatt, kanskje du prøver å gjøre Jenny sjalu igjen.
    Og jeg syns at du og Jenny passer i lag, og jeg syns det er fint at dere tar det opp med det lesbe greiene, fordi man skal respektere at andre kan like samme kjønn.
    Og jeg tror Jenny ble litt lei seg da du kalte henne for lesbe kjerring, det var ikke fint gjort. For jeg vet at du har følelser for henne, du bare tørr ikke å vise dem.

  92. Jeg synes rett og slett dette bare er patetisk. INGEN klasse kan ha så mye intriger, da må de var tilbakestående.
    Min klasse er helt vanlig, ingenting spennende skjer, bortsett fra at noen kysser i ny og ne. Denne serien har bare blitt teit.
    Før så jeg litt opp til dere, men nå er dere bare patetiske. Jeg mistet respekten for dere når Alex ditcha Jenny. Selvom Jenny er homofil så betyr det ikke at man kan oppføre seg sånn mot henne.
    Hele serien er bare ødelagt. Det beste å gjøre nå er i så fall å bare slutte før alt forverrers seg, eller at Jenny og Alex blir sammen, og at alle andre godtar det. FACE YOUR FEAR, ACCEPT YOUR WAR - IT IS WHAT IT IS.

    -I'm out mofo's.

  93. Jeg liker at dere krangler og sånt og at du er sammen med Lukas men kyss han da vel
    jeg hadde gjort det og uansett så syntes jeg du og han ikke passer sammen men det gjør jo ingen..:)

  94. Hei alle som sier at hun skal bli sammen med Jenny så da kan hun jo være utro eller det hadde ikke jeg gjort da hehe<3

  95. mhi98.blogg.no sier 24. januar, 2012 kl. 18:01

    Herregud Alex!!
    Du har ikke prøvd!!

    • Ungdommslivet kan faktisk være veldig vanskelig. Jenny skal jo være veldig tøff i MIA, og kanskje Alex syns det er vanskelig å kunne si sannheten til noen som Jenny. Hun er kanskje redd for å bli ertet og plaget eller om Jenny kommer til å si det videre eller kanskje til kompisene til Lukas. Så kanskje dem begynner og erte han om det, og hvem vet om Lukas blir sur på Alex og slår opp med henne!♥
      Men alle sammen husk, ikke begynn og skriv slemme, alvorlige kommentarer. Dette er jo ikke en sann blogg. Men kun et eksempel på hvordan det er å være ungdom i ungdomslivet♥

  96. herregud ALEX DERE HAR JO IKKE KLINA SAMMEN FØR HUN LURER SIKKERT NÅ PÅ OM DERE FIRE SKAL KLINE MOT HVERANDRE OG DA BLIR DET HELT KRISE FOR NÅR DERE MØTES DA SÅ SIER JENNY SIKKERT DET AT HAR IKKE DERE KLINA FØR DA?????????????? HVA ER DET DU DRIVER MED NÅ ALEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

  97. Heelt enig!!

    Det ikke hadde det ikke vært noe morsomt i det hele tatt hvis alle skulle være kjempe gode venner hele tida, og det ikke hadde vært NOEN konflikter eller noe sånt. Det hadde faktisk blitt kjedelig!!! ;) Skjønner ikke hvorfor alle sier at de har lyst til at MIA skal bli venner igjen!

  98. Du burde ikke være sammen med ham hvis du ikke liker ham, Alex. Lyving er noe du i hvert fall bør holde deg unna. Slå opp med ham, eller begynn og faktisk være sammen med ham.
    En dag kommer Lukas til å skjønne hva du driver med. Da blir du dumpa brutalt, bare sier det ;-)

  99. Maren! MIA`S største FAN!!!! sier 24. januar, 2012 kl. 19:39

    ÅÅÅÅÅ Alex Dhaaaa....
    Du har jo ikke kysset han ikke prøv å få Jenny til å bli SJALU på DEG!
    Hvis du vill få Jenny SJALU så gjør ditt beste! kyss han og alt sånn og Jenny vill ble heeeeeeltt.....SJALU
    Do it YOU CAN DOOOO IT!!! just trust on your self ;) :)

  100. Kistine ♥ sier 24. januar, 2012 kl. 19:51

    Jeg syns du burde bli litt mer intresert i han hvis dere skal fortsette å være sammen ♥ Men du burde i det minste ikke lyve å tulle med lukas, han vil kysse deg og du bare går unna eller gjør noe annet ! Det er dorlig gjordt !

  101. Herregud Alex, du kan ikke drive på og lyve !!!

  102. Det er ikke alle som er som dere under her. Noen har problemer med å gjøre visse ting, og det må man bare respektere. Kanskje hun aldri har hatt kjæreste før, og er litt redd. Det er jo super vanlig! Dere trenger ikke vise hat mot henne forde. Det er ikke dårlig gjort vil jeg si, hun bør egentlig bare fortelle Lukas slik det er :-)

    Uansett det kan hende at hun ikke bruker Lukas, kanskje hun bare er nervøs/redd og ikke helt klar for en kjæreste. Eller så kan det være at hun er små nervøs fordi hun aldri har gjort noe. Vær litt greie mot henne ;)

  103. Hei men unnskyld herrigud alex og jenny kan ikke bli kjærster fordi da skjer det no uvanilg og morra til alex sa at foreldrene til karl magnus var to lespe kjerringer :(

  104. Alex du burde skjerpe deg og slå opp med Lukas,marie eller Maria burde slå til Jenny i trynet og Iben du har 2 som vil vere sammen med deg velg den som er snillest søtest og mest ærlig det er mine ord dere må ikke følge dem assa hilsen VErden største MIA fan!!!!!!!!

  105. No haar du sgate no måå du jøre det,vist ikke blir det serijøst trøbbel og dåå begjunner du og jenny,lukas og krangle...
    eg vedder på at jenny ikke har klina!! ;)

  106. ååå...nå begynner jeg å skjønne mer her. alex har ikke klina med lukas fordi hun ikke liker han, og hun løy til jenny om at han er en god kysser fordi hun vil gjøre Jenny sjalu...FORDI Alex liker Jenny :-)

  107. Alex, nå må du kline med Lukas, tenk vis han får vite at du har sagt det til Jenny ;)

  108. Vist han e so flink.....koffor kline dokke ikkje dåå ?

  109. Offer er det bare sånne korte videoer, på sara var det alltid sånne lange videoer;)
    Vil ha lengre og flere videoer!<3

  110. de episodene er kjempe brae

  111. haha x) i gymtimen .. hun øvde seg bare.. for jenny ^^ neja

  112. Næ'mmen, er dette no å prate om, da? xD

  113. Alex hva du gjør Herregud Alex

  • Siste videoer fra MIA. Du må ha Flash Player for å se dem. Flash Player kan du laste ned her: http://get.adobe.com/flashplayer/
  • Hva mener du?

    Hva synes du om at Jenny er tilbake?

    Vis resultater

    Laster ... Laster ...
  • Last ned

Informasjon

NRK Super er NRKs kanal for barn. På denne siden kan du se aktuelle programmer i nett-TV, spille spill, lese om og delta i aktiviteter i forbindelse med programmene.

Kontakt

Epost: info@nrk.no

Telefon: 815 65 900

Redaktør NRK Super: Nils Stokke

Ansvarlig redaktør: Hans Tore Bjerkaas