Enig med lala, ikke gi det til henne. Eller du kan jo det, men ikke tenk at det liksom skal være henne. Er ikke det Medusa eller noe sånt som ser sånn ut?
Den va fin, men her må jeg jo bare få sagt noe: Det va frekt av Marie ass! Og si at det var en tegning av moren. Hvis det er det , må vel Marie hate moren??? Det er jo masse slanger ut av hodet og sann!
Kjempe fin tegning, Marie! Men du MÅ slutte og se så negativt på alt. Mammaen din elsker deg, hun har det bare litt travelt med jobben sin. Men hun elsker deg. Kanskje du burde sende henne litt flere meldinger og klemme henne litt mer når dere faktisk er ilag.
er ikke enig, moren hennes har jo behandlet henne som en dritt. blir sint når jeg ser hvordan hun oppfører seg mot Marie, og derfor har Marie all rett til å være sur på henne
Ja, men hun burde tenkte på at moren faktisk elsker henne uansett. Bare at hun velger jobben sin framfor Marie, jeg hadde også vært sur. Men hun må ikke se så negativt på alt.
Marie.. Jeg hadde det slik med en vennine en gang. Jeg trodde vi var bestevenner, vi var sammen hver dag. Men plutslig begynte hun å oppføre seg så merkelig! Jeg trodde ikke hun gadd å bry seg om meg mer. Helt til hun laga et fiiint bilde av oss der det sto:
Good friends are like stars, you don't allways see them, but you know they allways are here.
You know that I love you!
Da ble jeg rørt, og skjønte hvordan hun følte det for meg. Jeg ble glad, og stolt av å være hennes bestevenn!
Vær stolt over moren din! <3
Du må ikke ta alt så seriøst og tro at de ikke bryr seg om deg. Men du må ikke bli så sur og sånn da er det bare kjedelig, bli venner alle tre og fortsett på nye oppdagelser.
Hei,Fin tegning.Men du bør snakke med morra di og si at det virker som hun aldrig har tid til deg og at du faktisk saver henne osv..Hva med en jentetur for bare dere 2?:-)
RÅÅÅÅFETT!! love den tegningen!!
enig at morra de er litt kjip iblant!! men alikavel bør du ikke tegne henne på den måten.ja ja du bestemmer!!!men morra de kommer nok til å bli rasende hvis hun skjønner at det er henne!!!
uansett så var den tegningen sååå kul!! assa!!!
Det virker egentlig sånn at moren din ikke bryr seg så mye om deg, foreldre skal ikke være sånn, så hvis du tenker at hun ikke er glad i deg får du tenke omigjen. Foreldrene elsker sine barn mer enn noe annet selv om de er opptatte av og til. Foresten jeg visste at du hadde noe kunstnerisk i deg:) Klem fra noen som bryr seg.<3
det var litt slemt sagt Marie...jeg mener hun er moren din kanskje du trenger å prate litt med henne..?
selv om mødre kan være litt frekke og selvopptatte så er hun forsatt glad i deg Marie...IKKE tegn mora di som MEDUSA.....Seriøst..men du er veldig flink til å tegne...
Oi, det var litte grane drøyt å si. Tenk at den tegningen er av moren din, og at du vil tegne henne sånn. jeg tror nok at hun kommer til å skjønne at det var en tegning av henne.
Men Marie da!
Hva i all huleste?
Hun vil bare ditt beste, hun er jo tross alt mammaen din!
Hva oppnår du med dette? At moren din blir sint eller lei seg?
Tenk deg om nå... Vil du virkelig at hun skal bli såret av sin egen datter?
Selvom hun såret deg, må du ikke "arve" det av henne!
Du skal gjøre mot andre det du vil at andre skal gjøre med deg;-)
Det var en fin tegning og du har sikkert mye innspirasjon,jeg synes du skal snakke med mamman din og si at du er lei av at hun aldri har tid til deg det er det lureste. Men vis dette ikke går så kan du være litt mer borte fra henne etter vært så ser hun hvordan det var for deg=)...Lykke til.
Mrie du legger alt for mye press på deg selv, mammmaen din har en jobb, det er derfor hun ikke er hjemme så ofte kanskje dere skulle snakke om det sammen, jeg håper alt går bra til slutt
PS: Du burde kanskje tegne en anen tegning, for hvis hun finner ut at du har tegnet henne på den måten kommer hhun nok til å bli veldig lei seg.
du er kjempe fliknk til å tegne marie, jeg tenkte faktisk at det var moren din du hadde tegnet...og det var før jeg hadde lest selve blogg innlegget...!♥
Den tegningen ligner på Medusa, en eventyrfigur i gresk mytologi.
Vet du hvorfor Medusa ble ond? Hun mistet den hun var glad i og syntes ikke det var verdt å være snill lenger og hun ble livredd for å elske noen i frykt for å miste dem igjen. Har du tenkt på at moren din kanskje ikke vil knytte seg til deg fordi hun er redd for å miste deg?
herre gud du er drit flink ,men du det var ikke særlig hyggelig og si at det var moren din den var jo fin men hun var litt skummel lurer på hva hun sier når hun får den
Den er kjempe fin Marie. Og jeg skjønner at du tar raseriet ditt på arket. Det er veldig bra. Anbefaler det. Uansett hva du føler så tegn det. Da får du ut raseriet... eller noen av de andre følelsene.
endelig en som ikke skriver første kometar!
uanset ville jeg bare ønske alle sammen et godt nytt år;)
MIA er best over alt på jord
jeg er så glad for dere lagde mia!
noen som spiller msp??
men kan ikke allle sammen begynne og bli venner igjen det er litt domt
lykke til mia men kan ikke sara komme tilake!!
jeg ser på det hver dag for det er jo så bra!
takk for meg hilsen meg!!
Trist hvordan det er mellom dere to. Sett at en del sier at det er dårlig gjort å tegne henne sånn, men jeg skjønner deg godt - en mor skal ikke være sånn. Men prøv heller å fokusere på de som er glade i deg. Ting ordner seg sikkert snart.
Veldig fin (og trist..) tegning, egentlig, forresten!
Det var en veldig vakker tegning <3 Skulle ønske jeg var like flink som deg. Synes du virkelig moren de fortjener det, tenk litt på den <3
Stor fan av Mia
oij du er skikkelig flink men jeg trornok ikke det er du som tegner det for hvis dere ser godt etter på den første videoen der marie satt og tenget,så vil dere se at hun bare sitter å tegner litt over det som er tegnet på fra før av noen andre.det er jo så åpenbart,men lurer på når hun begynte å tegne???????????for det er jo merkelig at hun plutselig bare sitter og tegner liksom????????ikke sant??????
Genial tegning! Du er kjempe flink, jeg misunner deg. Og, det kan Jo hende hun ser på tegninga de alikevell. Men jeg tror ikke at hun skjønner at det skal forestille henne, nei. Men, du får gjøre det beste ut av det og prøve og smile. Verden er dessverre skikkelig urettferdig med de som har talent!
Marie , du må ikke se negativt på alt.
Prøv å være glad for det som er bra i livet og ikke fokuser på det dårlige.
Jeg skjønner at du er skuffet av moren din.
Men , prøv å snakk med henne om det !
Det hjelper ofte !
Kanskje dere finner en god løsning på ''problemet''
Det er viktig å ha en god barndom , må jeg syns du burde snakke med henne fort.
For det ser ikke ut som om du har det særlig bra akkurat nå.
Men jeg skjønner ikke hvorfor du tegner moren din sånn?
Hun har vel ikke vært der for deg, i det siste og reist veldig mye osv. men du trenger ikke tegne henne sånn ♥♥♥
Ja, men Marie nå som morra di prøver å være litt grei så driver du bare slik. jeg skjønner at det ikke er lett å glemme alt hun har gjort, men hun var bare littoptatt med jobben i det siste men alle fortjener en sjanse til vel.. prøv å ikke vær så overleggen hele tiden, good luck håper det orden seg:) DIGGER MIA
Klem og nuss Sandra Sofie
HEI:-) Det er kjempe moro i sesong 5, men kan ikke dere bli venner alle sammen? men i sesong 1 er Alex veldig frekk med Marie og Iben du må være mer med Marie sellom sesong1 er ferdig!
Moren fortjener det ass husker dere ikke da de skulle gjøre noe sammen (mammaen og marie) og hun ville mye mer være med kjæresten hennes eller noe sånt og på bursdagen hennes så kom hunn ikke .....
Syykt ass ...... :'(
Du burde ikke lage en tegning av moren din, hun har ikke vært så veldig snill mot deg eller jo egentlig men liksom hun tror at å sette inn 1000,- kroner på kortet er kjærlighet, nei det er det ikke kjærlighet er når noen viser at de er glad i deg ved å ha kosekvelder og sånne ting, hun burde tenke hvordan du føler det! For det 1. så er du kjempe flink til å tegne Marie også skal du lage en tegning til moren din som ikke gjør så mye for deg syntes jeg hun burde verdsette! Stå på!
Hun MÅ ikke. Ikke hvis hun ikke vil. Liker hun bedre Lukas så skal jo hun være sammen med han. Man skal ikke være sammen med noen man ikke liker... Men kanskje hun liker Jenny, det vet jeg ikke. Men hun må være sammen med noen hun liker. Eller kanskje hun ikke liker noen. Det vet ikke vi. Men jeg håper hun liker en av de og vil bli sammen med en!!!! <3<3<3 ;:)
Jeg vet det her ikke har noe og gjøre med tegninga men, Alex må jo bare slå opp med Lucas og bli Sammen med Jenny fordi de hålte på og kysse og da betyr det at de passer sammen!!!!! Hvist de blir sammen så må. De kysse !!!!!!!¡
Hallo det er ikke sikkert at det er hun som har tegnet den kansje det er noen andre som har tegnet den men de later som om det var hun som tegnet den men fin tegning forresten
Marie det er en fin tegning men ikke ver sånn, du vet at det har vert vanskelig mellom dere men nå holler det. Lag en finere tegning til henne og kanskje skrive glad i deg mamma det er mye bedere
maria jeg har en mor jeg åå jeg kan bli sur på henne noen ganger men husk alt det bra hun har gjort for deg foreksempel:når du var liten hvem var med deg hele tiden ja det stemer morra di
Du er flink til å tegne, men du burde kanskje prøve å se litt mer positiv på livet ?
Det er jo synd at moren din oppfører seg sånn, men det kunne vært verre..tenk om hun hadde en sykdom, f.eks kreft ellernoe, bare lev livet mens det ennå er der, og ikke tenk på mennesker som ikke bryr seg om deg, det er dems problem ikke ditt..
men du er veldig flink til å tegne da !!
Dere må lage MASSE videoer der alle (MIA) viser!
Det er veldig gøy å se på videoer syns jeg og spessielt lange.
Jeg hadde sett pris på viss dere kom litt mer til poenget med det der Jenny og Alexandra.. Men ellers er dette en flott serie som jeg har følgt helt siden start!
Ja marie du er dritt flink til og tegne men det betyr ikke at du kan tegne stygge ting om mora de. Tenk om hun finner det ut da da blir vel du dritt sur. også blir mora de dritt sint eller va
mora e ikkje ond eg har ein akkurat lik mor det er forferdelig men eg e jo fortsatt glad i hun men har lyst og bokse til hun også
men ivertfall ikkje gji bilde til hun..........hun kommer til å bl såret akkuratt som moren min !!
Hvorfor sier alle det er frekt av Marie å si det er moren hennes? Hun bruker mest sannsynlig tegning til å utrykke følelsene sine. Hva vil dere hun skal gjøre? Gå til moren sin og kalle henne Medusa?
Stå på Marie, kunst er en god utvei
Jeg sjønner meg ikke på dem som er flau over mora si. Når moren min prøver tenker jeg jo bare at det skal være morsom smiler å ler med jeg. stolt over moren min
ÅÅåå! Så kul/fin tegning! Men kanskje du burde snakke med henne i steden for å tegne ikke stygge men litt "slemme" tegninger til henne...? Vet ikke jeg men bare et tips Men utrolig fin teging azza!!
Du er flink og tegne Marie
helt enig
ja, men du burde ikkje teine son om mora di.
Enig med lala, ikke gi det til henne. Eller du kan jo det, men ikke tenk at det liksom skal være henne. Er ikke det Medusa eller noe sånt som ser sånn ut?
du sier noe men moren til marie har jo ikke akkurat vært sååå snill med mare at det gjør noe
jo, mora er jo ond XD
Enig
Det synts jeg også
hun er kankje ond men alikavel hun er mora di
PS:kul teining
ENIG ass. !!!! og foresten hvor er moren din???
Hm.. Enig meed deg assa...
Enig
Du vet at det liksom skal være moren hennes xO
Jepp helt enig
Første kommentar!<3
Digger MIA! <3
Du er veldig flink til og tegne!!!
Ehm, 2 kommentar..! LOL!
1. kommentar
Den var dritfin!!
Den va fin, men her må jeg jo bare få sagt noe: Det va frekt av Marie ass! Og si at det var en tegning av moren. Hvis det er det , må vel Marie hate moren??? Det er jo masse slanger ut av hodet og sann!
du er flink!
5 kommentar! <3
Du er utrolig flink til å tegne, Marie! Du må ikke deppe over at moren din er sånn. Prøv heller å tenke positivt og ikke plage deg selv med dette
Kunne ikke sagt det bedre!
Jeg er helt enig. Moren din er jo glad i deg Marie <3
haha uff
Oi! Du er VELDIG flink ♥ Vet ikke om det ser ut som henne, men fin var det
Digger Mia.
-Stella
One Direction er beeeest!!!!!!!!!!!!!!
haha, random!
Og hva har det med saken å gjøre?...........
Tror nok ikke det har noe med saken å gjøre, nei
Hun er bare random
) synes det den var genial! <3<3
Hun 1D fanen har HEEELT RETT!!!!☻♥♥♥
Deee eier! ♥♥♥
Zayn ♥ Harry ♥ Liam ♥ Louis ♥ Niall ♥
PS: Flink til å tegne du, Marie! ☺
Ikke sant! De er bare sååååå søte daaa♥
lol, er litt moro å lese kommentarer, og ser folk blir så sure av lite xd
Det står i håndflaten til Marie
Random ganger tusen xD!
Beste Boybandet ever!
Kjempe fin tegning, Marie! Men du MÅ slutte og se så negativt på alt. Mammaen din elsker deg, hun har det bare litt travelt med jobben sin. Men hun elsker deg. Kanskje du burde sende henne litt flere meldinger og klemme henne litt mer når dere faktisk er ilag.
er ikke enig, moren hennes har jo behandlet henne som en dritt. blir sint når jeg ser hvordan hun oppfører seg mot Marie, og derfor har Marie all rett til å være sur på henne
Ja, men hun burde tenkte på at moren faktisk elsker henne uansett. Bare at hun velger jobben sin framfor Marie, jeg hadde også vært sur.
Men hun må ikke se så negativt på alt.
hun er jo kanskje litt ssur for at hun er så travel med jobben sin daa:P (vet at det bare er "skuespill")
ENIG<33
Det er tydligvis noesom plager deg.
Den "det nye paret" videoen kommer ikke hos meg!! Den ligger ingen steder, men jeg vilse den... D:
Det syntes jeg er slemt gjort av deg. Skulle nesten tro du tegna et selvportrett.
Og DET var ikke slemt? eh
Ehhh Marie BESTEMME sjøl assa å du treng ikk å si at det e slemt av ho det e nokk mer slemt av dæ
Marie.. Jeg hadde det slik med en vennine en gang. Jeg trodde vi var bestevenner, vi var sammen hver dag. Men plutslig begynte hun å oppføre seg så merkelig! Jeg trodde ikke hun gadd å bry seg om meg mer. Helt til hun laga et fiiint bilde av oss der det sto:
Good friends are like stars, you don't allways see them, but you know they allways are here.
You know that I love you!
Da ble jeg rørt, og skjønte hvordan hun følte det for meg. Jeg ble glad, og stolt av å være hennes bestevenn!
Vær stolt over moren din! <3
Du må ikke ta alt så seriøst og tro at de ikke bryr seg om deg. Men du må ikke bli så sur og sånn da er det bare kjedelig, bli venner alle tre og fortsett på nye oppdagelser.
Den var fin! Håper moren din legger merke til den!
Hei,Fin tegning.Men du bør snakke med morra di og si at det virker som hun aldrig har tid til deg og at du faktisk saver henne osv..Hva med en jentetur for bare dere 2?:-)
Ha ha
hei
jeg synes tegningen er rå KUL!!!!
haha kult, men du er flink til og tegne;-)
Du er flink!
Men skummel..:-O
hva er det mellom dere to (a)?
du er flink til å teine
d der er UNØDVENDIG marie.....
det var fin teining
så flink du er til å tegne
Den var fiiiin. Du er sylt flink til å tegne. Så hyggelig at du ville tegne til moren din
Den var fin,er Olivia så flink på ekte? MIA<3
RÅÅÅÅFETT!! love den tegningen!!
enig at morra de er litt kjip iblant!! men alikavel bør du ikke tegne henne på den måten.ja ja du bestemmer!!!men morra de kommer nok til å bli rasende hvis hun skjønner at det er henne!!!
uansett så var den tegningen sååå kul!! assa!!!
Synes at tegninga var bra<3<<3<3<3<3!!!
Det virker egentlig sånn at moren din ikke bryr seg så mye om deg, foreldre skal ikke være sånn, så hvis du tenker at hun ikke er glad i deg får du tenke omigjen. Foreldrene elsker sine barn mer enn noe annet selv om de er opptatte av og til. Foresten jeg visste at du hadde noe kunstnerisk i deg:) Klem fra noen som bryr seg.<3
ÅÅÅ, så fin teining!! Du er så flink til å tegne!!!!
<3
Elsker MIA!
Eg skjønner kvifor du vil gi henne den tegningen der. Ho bryr seg jo så lite om deg Marie.
den var jo sykt fin dåe marie
fin tegning ja jeg tror moren din burde serpe seg
Du er så flink til og tegne! Skulle ønske jeg var så flink som deg!
det var litt slemt sagt Marie...jeg mener hun er moren din kanskje du trenger å prate litt med henne..?
selv om mødre kan være litt frekke og selvopptatte så er hun forsatt glad i deg Marie...IKKE tegn mora di som MEDUSA.....Seriøst..men du er veldig flink til å tegne...
så kul !
Omg, du er flink
Skulle ønske eg kunne tegne som deg!
men du var jo flink og teine he-he-he
Fordi om at du er sur og irritert på mammaen din,skal du bare vite at hun egentlig innerst inne er utrolig glad og stolt over deg!
DU ER FLINK TIL OG TEGNE! Ligner på heksa Hvit egentlig,hehe..<3 OG JEG ELSKER NARNIA! :]
marie er faktisk virkelig god til å tegne.
nese,lepper,øyne,hode,halsen og slangene det er faktisk vanskelig å tegne sånnt
Oi, det var litte grane drøyt å si. Tenk at den tegningen er av moren din, og at du vil tegne henne sånn. jeg tror nok at hun kommer til å skjønne at det var en tegning av henne.
Medusa!!
Men Marie da!
Hva i all huleste?
Hun vil bare ditt beste, hun er jo tross alt mammaen din!
Hva oppnår du med dette? At moren din blir sint eller lei seg?
Tenk deg om nå... Vil du virkelig at hun skal bli såret av sin egen datter?
Selvom hun såret deg, må du ikke "arve" det av henne!
Du skal gjøre mot andre det du vil at andre skal gjøre med deg;-)
Du er sykt flink til å tegne
ELSKER tegningen din
du er KJEMPE flink
Den va drit fin!!!!!!!!
Du er drit flink
Jeg syns det er tøft gjort av deg!<3
Det var en fin tegning og du har sikkert mye innspirasjon,jeg synes du skal snakke med mamman din og si at du er lei av at hun aldri har tid til deg det er det lureste. Men vis dette ikke går så kan du være litt mer borte fra henne etter vært så ser hun hvordan det var for deg=)...Lykke til.
Stakkars deg marie du har jo en forferdelig mamma men det er bra at du utrykker deg gjennom å tegne
Er det du som tegner????
Vis det er du som tegner er du veldig flink
skal det forestille Medusa ... ?? PS: de e veldig flik tilå tegne <3
PERCY JACKSON !!! ( vet jeg er litt random )
Nydelig! Men hvorfor tegner du moen din som Medusa??
helt enig medusa er ikke akurat penest heller da.
Mrie du legger alt for mye press på deg selv, mammmaen din har en jobb, det er derfor hun ikke er hjemme så ofte kanskje dere skulle snakke om det sammen, jeg håper alt går bra til slutt
PS: Du burde kanskje tegne en anen tegning, for hvis hun finner ut at du har tegnet henne på den måten kommer hhun nok til å bli veldig lei seg.
nyderligt!
Du er flink til å tegne, veldig! Men er det så snillt å tegne moren din sånn da?
du er drit flink Marie<3
Kjempe fin! Men Herregud da, det var slemt! Moren din er jo glad i deg og bryr seg om deg, men er ganske opptatt! Ikke vaer så slem heller da!....
Marie, jeg vet at moren din ikke har vært så snill men å tegne henne som Medusa er litt drøyt. Du er flink til å tegne, ikke kast det bort!
Så flink du er til å tegne
Jeg syntes moren din fortjener den!
xD
hæregud den va kjempekul jeg må lære meg det!
Du er super god til og tengne Marie!
Den var kjempe fin!
grelig bra teining!!:)<33.:).
du er kjempe fliknk til å tegne marie, jeg tenkte faktisk at det var moren din du hadde tegnet...og det var før jeg hadde lest selve blogg innlegget...!♥
PS: I ♥ MIA
marie komm igjen bli litt glad da at gun kom og ike vær så frkk pliz
jeg er stolt over deg marie
Den tegningen ligner på Medusa, en eventyrfigur i gresk mytologi.
Vet du hvorfor Medusa ble ond? Hun mistet den hun var glad i og syntes ikke det var verdt å være snill lenger og hun ble livredd for å elske noen i frykt for å miste dem igjen. Har du tenkt på at moren din kanskje ikke vil knytte seg til deg fordi hun er redd for å miste deg?
Enig!
Helt enig med anonym
sykt fin <3
drit kul tegning
Hei er super fan av dere. var der når dere var i Bergen.
du er så flink jeg ville gjerne bli som deg å være så mye bedre i tegning
elsker den! morra di er bitch ass, sorri meg!!!!
Fine!
Den er jo kjempefin daa<3
Hei
1.Spørsmål (Dere kan vel svare på det)
Ja,ja
1.Hvorfor liker ikke Marie Mora si???
Jeg skjønner ikke helt??
fordi hun ikke bryr seg stort om henne. har du sett på helt sidne mia startet hadde du skjønt det godt ;D
Hei "En som ikke skjønner"
Du får følle med!
Kanskje du får noen ndre til å s det??? Hvem vet<3
Flink til å tegne Marie ! <3 <3<3<3<3333<33<3<3<3<3
Kuuuuul! Du e flink til å tegne!
herre gud du er drit flink ,men du det var ikke særlig hyggelig og si at det var moren din den var jo fin men hun var litt skummel lurer på hva hun sier når hun får den
haha kjekt og tegne til moren din eller,synd at dere ikke er venner
mia
Kjempe kjempe kul tegning skulle ønske jeg var så flink til og tegne:)
du er flink marie, det ligner faktisk på moren din.
det ligna mere pådeg
mia
Du er kjempe flink, jeg vil gå på tegne skole hos deg!!!!
Du er super flink til å tegne! jeg likte tegningen veldig godt! Superkul
Den er kjempe fin Marie. Og jeg skjønner at du tar raseriet ditt på arket. Det er veldig bra. Anbefaler det. Uansett hva du føler så tegn det. Da får du ut raseriet... eller noen av de andre følelsene.
Hey mia kult bilde
endelig en som ikke skriver første kometar!

uanset ville jeg bare ønske alle sammen et godt nytt år;)
MIA er best over alt på jord
jeg er så glad for dere lagde mia!
noen som spiller msp??
men kan ikke allle sammen begynne og bli venner igjen det er litt domt
lykke til mia men kan ikke sara komme tilake!!
jeg ser på det hver dag for det er jo så bra!
takk for meg hilsen meg!!
det ser ut som medusa
du er flink til å tegne marie:-)
☺♥☻♠♣♦•◘○◙♂♀
jeg liker mia og vil i at dere skal fortsette med Mia. Men et spørsmål til Seline. Er det flaut og kysse i Mia?
Morra di er så dum!!!!!!! Hvis jeg hadde vert deg Marie (rollen) Så hadde jeg snakka med henne.
kul teging marie, men det er synn at morra di ikke bryr om deg...
Du er veldig flink til å tegne
du er flink marie til å tene
Trist hvordan det er mellom dere to. Sett at en del sier at det er dårlig gjort å tegne henne sånn, men jeg skjønner deg godt - en mor skal ikke være sånn. Men prøv heller å fokusere på de som er glade i deg. Ting ordner seg sikkert snart.
Veldig fin (og trist..) tegning, egentlig, forresten!
okei hvorfor sier dere det hele tiden førstekomentar hva er poenget lizom.digger tegningen <3
enig med irene der assa. kuule greier <33
irene og madelen det er sikkert mange som syntes det er iriterende. men folk gjør det uaansett fordi di vil det!!
vi gjør det vi vil! digger tegningen den er kuul.
kjønner ikke hvorfor det er så imari kult med å skrive *første kometar wiiii <3*
kjønner deg men folk gjør det di vil får å si det sånn -_- <33
det kan hende jeg tar fail men jeg trodde det der var medusa jeg? moren din ser da ikke sån ut!!!!!!<3<3
Du er flink å tegne marie:D men ikke tegn san om mora di !!
Kjempe flink til å tegne du er!! Ligner jooo! neida..hun har litt mer medusa hår på tegningen.. =P
Du burde blitt kunstner!
Oi, Det var kjempefint. Du er veldig god til å tegne <3
Jeg synes du burde gi det til moren din.
Det var en veldig vakker tegning <3 Skulle ønske jeg var like flink som deg. Synes du virkelig moren de fortjener det, tenk litt på den <3
Stor fan av Mia
oij du er skikkelig flink men jeg trornok ikke det er du som tegner det for hvis dere ser godt etter på den første videoen der marie satt og tenget,så vil dere se at hun bare sitter å tegner litt over det som er tegnet på fra før av noen andre.det er jo så åpenbart,men lurer på når hun begynte å tegne???????????for det er jo merkelig at hun plutselig bare sitter og tegner liksom????????ikke sant??????
elsker mia <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
Genial tegning! Du er kjempe flink, jeg misunner deg. Og, det kan Jo hende hun ser på tegninga de alikevell. Men jeg tror ikke at hun skjønner at det skal forestille henne, nei. Men, du får gjøre det beste ut av det og prøve og smile. Verden er dessverre skikkelig urettferdig med de som har talent!
Hahaha så lol men du burde ikke teina henne ;} ps: digger mia
Til alle dere som sier at hun må slutte å deppe over moren sin; Vet dere hvordan moren er? lol
jeg liker mia jeg synes mia er det beste programe i hele verden hoper dere skal lage sesonger 6 jeg diger mia
sykt fin tegning!!
Jeg synes også at mora di er plagsom 0
Oæo du er super flink til og tegne Marie!
kan dere legge ut mer i bloggen oftere? det føles så lenge mellom hvært inslag!!!!!
jeg er enig du burdet ikke tegnene son om mora di men du er kjepegod til og tegne;D
Marie , du må ikke se negativt på alt.
Prøv å være glad for det som er bra i livet og ikke fokuser på det dårlige.
Jeg skjønner at du er skuffet av moren din.
Men , prøv å snakk med henne om det !
Det hjelper ofte !
Kanskje dere finner en god løsning på ''problemet''
Det er viktig å ha en god barndom , må jeg syns du burde snakke med henne fort.
For det ser ikke ut som om du har det særlig bra akkurat nå.
WOW! du er født til å tegne Marie!!!!!!!!!!!!!!<3:)
Det var en veldig kul tegning, du er kjempeflink
Men jeg skjønner ikke hvorfor du tegner moren din sånn?
Hun har vel ikke vært der for deg, i det siste og reist veldig mye osv. men du trenger ikke tegne henne sånn ♥♥♥
Digger MIA ♥
Kleeeemzzz ♥♥♥
WOW! du er født til å tegne Marie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<3:)
PS: digger,digger,DIGGER mia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<3<3<3
Jeg syns det var litt dårlig gjort jeg.Ta og gi den til noen andre alex eller iben
eller til noen som syns den er fin:-)
Du var veldig flink til å tegne
du e så syyykt flink til å tegne marie/olivia!!!!!!
men kommar det snart noen videoer, har ventet i hele helgen asså!!!!!
gledar meg sånn!!!!!
Ja, men Marie nå som morra di prøver å være litt grei så driver du bare slik. jeg skjønner at det ikke er lett å glemme alt hun har gjort, men hun var bare littoptatt med jobben i det siste men alle fortjener en sjanse til vel.. prøv å ikke vær så overleggen hele tiden, good luck håper det orden seg:) DIGGER MIA
Klem og nuss Sandra Sofie
HEI:-) Det er kjempe moro i sesong 5, men kan ikke dere bli venner alle sammen? men i sesong 1 er Alex veldig frekk med Marie og Iben du må være mer med Marie sellom sesong1 er ferdig!
Du er flink til å tegne!!!
Moren fortjener det ass husker dere ikke da de skulle gjøre noe sammen (mammaen og marie) og hun ville mye mer være med kjæresten hennes eller noe sånt og på bursdagen hennes så kom hunn ikke .....
Syykt ass ...... :'(
jeg synest du skal gi den tegninga til mamman din!
du er en veldig snill persjon. du er veldig flink til og teine,eg elsker og teine akurat som deg
Du burde ikke lage en tegning av moren din, hun har ikke vært så veldig snill mot deg eller jo egentlig men liksom hun tror at å sette inn 1000,- kroner på kortet er kjærlighet, nei det er det ikke kjærlighet er når noen viser at de er glad i deg ved å ha kosekvelder og sånne ting, hun burde tenke hvordan du føler det! For det 1. så er du kjempe flink til å tegne Marie også skal du lage en tegning til moren din som ikke gjør så mye for deg syntes jeg hun burde verdsette! Stå på!
ALEX MÅ BLI SAMMEN MED JENNY!
Hun MÅ ikke. Ikke hvis hun ikke vil. Liker hun bedre Lukas så skal jo hun være sammen med han. Man skal ikke være sammen med noen man ikke liker... Men kanskje hun liker Jenny, det vet jeg ikke. Men hun må være sammen med noen hun liker. Eller kanskje hun ikke liker noen. Det vet ikke vi. Men jeg håper hun liker en av de og vil bli sammen med en!!!! <3<3<3 ;:)
hei! jeg er mia fan men er det du som har tegnet den?
du er bare best azza
oj du er drit god tiln og tegne
Jeg vet det her ikke har noe og gjøre med tegninga men, Alex må jo bare slå opp med Lucas og bli Sammen med Jenny fordi de hålte på og kysse og da betyr det at de passer sammen!!!!! Hvist de blir sammen så må. De kysse !!!!!!!¡
Du har sjeldent feil på prøver, men i kjærlighet har du ikke alltid rett...
De var drit fin tegning Marie<3
hehe den var kul, du e jo kjempe god te og tegne!
du er kjempe flink til og tegne.skulle ønske jeg var så flink<3
Hallo det er ikke sikkert at det er hun som har tegnet den kansje det er noen andre som har tegnet den men de later som om det var hun som tegnet den men fin tegning forresten
rart.
Kjempe fint !! ikkje tenk sånn, hun kommer til å elske den <3
det var synnsikt fin ! <3
Du er veldig flink til å tegne men..............
så flink du er til å tegne
Marie det er en fin tegning men ikke ver sånn, du vet at det har vert vanskelig mellom dere men nå holler det. Lag en finere tegning til henne og kanskje skrive glad i deg mamma det er mye bedere
hilsen Charlotte
kom an då kan det ikkje komme noen vidioer snart ?
maria jeg har en mor jeg åå jeg kan bli sur på henne noen ganger men husk alt det bra hun har gjort for deg foreksempel:når du var liten hvem var med deg hele tiden ja det stemer morra di
Marie er VELDIG flink til å tegne:-)
elsker MIA
Husk dere at bare er manus! -.-
♥
Det er jo ikke henne som har laget manusene ! -.-
PS:Drit kul tegning
Du er flink til å tegne, men du burde kanskje prøve å se litt mer positiv på livet ?
Det er jo synd at moren din oppfører seg sånn, men det kunne vært verre..tenk om hun hadde en sykdom, f.eks kreft ellernoe, bare lev livet mens det ennå er der, og ikke tenk på mennesker som ikke bryr seg om deg, det er dems problem ikke ditt..
men du er veldig flink til å tegne da !!
Dere må lage MASSE videoer der alle (MIA) viser!
Det er veldig gøy å se på videoer syns jeg og spessielt lange.
Jeg hadde sett pris på viss dere kom litt mer til poenget med det der Jenny og Alexandra.. Men ellers er dette en flott serie som jeg har følgt helt siden start!
Ja marie du er dritt flink til og tegne men det betyr ikke at du kan tegne stygge ting om mora de. Tenk om hun finner det ut da da blir vel du dritt sur. også blir mora de dritt sint eller va
Du er kul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mora e ikkje ond eg har ein akkurat lik mor det er forferdelig men eg e jo fortsatt glad i hun men har lyst og bokse til hun også
men ivertfall ikkje gji bilde til hun..........hun kommer til å bl såret akkuratt som moren min !!
DU ER SÅ FLINK TIL Å TEGNE MARIE
Fin tegning av Medusa/moren din
Kul tegning:)
Mia rocker!
Hvorfor sier alle det er frekt av Marie å si det er moren hennes? Hun bruker mest sannsynlig tegning til å utrykke følelsene sine. Hva vil dere hun skal gjøre? Gå til moren sin og kalle henne Medusa?
Stå på Marie, kunst er en god utvei
Hei Marie jeg elsker mia og følger med på det hver dag håper det går bra til slutt
Enig i at moren din er litt slem men hun prøver så godt hun kan
Det var en pen tegning om henne:)
Du har fantastiske evner til å tegne Marie! Det du tegner er rett å slett kunst! Fortsett sånn og du vil komme langt
Oj den var kjempe fin! Ante ikke at du var så flink til å tegne
den tegnigen var kjempe fin
Medusa?
Du synes virkelig ingenting om moren din!
har du tegnet den Olivia?
Fint.
hehe er det henne!! Du er veldig flink til å tegne Marie!!! <3
jeg synes den var kjempe fin . og jeg elsker og se på MIA!!!!!!!!!!!!!!!
Jeg sjønner meg ikke på dem som er flau over mora si. Når moren min prøver tenker jeg jo bare at det skal være morsom smiler å ler med jeg. stolt over moren min
Du er flink til å tegne, men det der ligner på Medusa.
Hun kommer til og bli veldig stolt av deg Marie,...!<3
ÅÅåå! Så kul/fin tegning!
Men kanskje du burde snakke med henne i steden for å tegne ikke stygge men litt "slemme" tegninger til henne...? Vet ikke jeg men bare et tips
Men utrolig fin teging azza!!
Fin tegning xD
Marie? Begynner du å bli Emo..? Du har blitt så...annderledes..:P
Kult